CPASF chystá na rok 2014

Hlavním úkolem CPASF je přispívat k rozvoji pole dance a aerial sportů v České republice i ve světě. Vítězky našeho Mistrovství ČR mají nyní za sebou čerstvou zkušenost ze zahraničí. Soutěž World Pole Sports Championship 2013 v Londýně nás všechny dobyla energií, podpora a zastoupení našich soutěžících CPASF na poli mezinárodním nezklamala. Češky získaly ve finále světového šampionátu nádherné 7. (Anna Nikulina) a 10. místo (Štěpánka Šaškovičová). Moc gratulujeme!


Rádi bychom vás nyní informovali o plánech CPASF na rok 2014:

 

Tento rok bude Czech Pole & Aerial Sports Federation organizovat rovnou dvě velké soutěže. Mistrovství ČR v pole sport se bude konat ve dnech 13. -14. 6. 2014. Horkou novinkou je otevření dalších dvou kategorií - mužů a dvojic.

 

Na podzim chystáme soutěž méně sportovní, kde bude kladen hlavní důraz na umělecké ztvárnění - soutěž Pole Art. Soutěž bude koncipována jako jedna společná kategorie pro ženy, muže i dvojice. Termín Pole Art je 11. 10. 2014.

 

Úroveň pole dance v ČR neustále stoupá a letošní ročník mistrovství toho byl důkazem. Pokud je vaším snem umístit se na prvních třech příčkách, nebo se třeba alespoň probojovat do finále jedné ze soutěží, včasná příprava je klíčem k úspěchu. Proto s ničím neotálejte a do tréninku se opřete co nejdříve.

 

Příležitost získat ocenění za svou usilovnou práci budou mít opět pole dance studia a lektorky v České republice, jelikož bude druhý ročník soutěže studio / lektorka roku. Jelikož se o této soutěži ví již s dostatečným předstihem, očekáváme velký počet hlasů. Hlasování bude spuštěno 1. 11. 2013 na webových stránkách CPASF. Pole dance studia mají tedy možnost dát vědět svým kurzistkám již teď a opětovným připomínáním si mohou zajistit velkou podporu. Na nic tedy nečekejte a možná právě vy nebo vaše studio získá to nejmilejší ocenění ze všech. Ocenění, které říká, že vaše kurzistky vás prostě milují.

 

Pokud se chcete stát součástí týmu, který tyto soutěže vytváří a organizuje, nahlédnout do zákulisí velkých soutěží, neváhejte nás kontaktovat. Hledáme šikovné, schopné a spolehlivé lidi, kteří se chtějí podílet na rozvíjení pole dance. Děkujeme všem, kteří přispívají sebemenší maličkostí a těšíme se na všechny soutěžící a diváky!


Váš tým CPASF