Mistrovství ČR v pole sport

Vážení soutěžící a příznivci Mistrovství České republiky v pole sport,

 

rádi bychom za Czech pole & aerial sports federation (CPASF) zareagovali na aktuální dění.

 

Je nám to moc líto, ale pravděpodobně mnoho z vás si již všimlo nové soutěže pořádané ČESPAS. Byli bychom rádi, aby vás nezmátl takřka stejný název soutěže a termín konání. Proto bychom vás chtěli informovat o následujícím:

 

Webové stránky Mistrovství ČR v pole sport zůstávají stejné http://www.polesport.cz/. Přihlásit se stejně jako minulý rok můžete zde http://cpasf.cz/prihlaska-mcr-2016.

 

CPASF již několik let zvedá úroveň pole sport v ČR, zajišťuje vysokou kvalitu soutěže a profesionální zajištění jak pro soutěžící, tak pro diváky. Pro letošní rok jsme zjednodušili pravidla na základě vaší zpětné vazby, a také jsme se díky tomu rozhodli ukončit spolupráci s organizací IPSF, která pro pole sport nepřináší žádnou přidanou hodnotu. Pro samotné soutěžící již Mistrovství světa pořádané IPSF není vzhledem ke komplikovanosti a hlavně organizaci a provedení atraktivní. Stejné rozhodnutí udělalo i mnoho dalších národních federací podporujících tento sport.

 

Budeme pokračovat v podpoře a rozvoji pole dance a pole sport dle zásad CPASF. Letos bude semifinále a finále formou vystoupení v reprezentativních prostorech Divadla Hybernia všem soutěžícím. Postup pomocí videa jsme na vaši radu zrušili. Jako v předchozích ročnících Mistrovství ČR se můžete těšit na perfektní zázemí, profesionální porotu a vše, co k dobré soutěži patří.

 

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nedorozumění, komplikace a zmatek.

 

Těšíme se na Vaši účast a přejeme hodně úspěchů v roce 2016!

 

Za CPASF

Olga Marešová