Mistrovství ČR v pole dance je za námi!

Především bychom chtěli poděkovat všem soutěžícím. Jsme moc rádi, že jste našly odvahu zúčastnit se Mistrovství! Gratulujeme všem zúčastněným bez ohledu na umístění: byly jste skvělé a je nám ctí sledovat jak úroveň pole dance v ČR bleskurychle stoupá.

 

Děkujeme všem, bez kterých by se nemohlo konat Mistrovství ČR v pole dance 2013! Moc si vážíme Vaší podpory a spolupráce!

 

Velice děkujeme Radiu Spin za mediální podporu, Čt2 za propagaci v pořadu Dobré ráno a TV Barrandov za reportáž v hlavních zprávách! Děkujeme mnohokrát naším sponzorům partnerům za podporu a propagaci.

 

Službám Divadla Palace a 360 bar & lounge.

 

Lokalizačnímu záchrannému systému Kde.je?

 

Omlouváme se, jestliže jsme na někoho zapomněli. Děkujeme všem, kteří přispívají sebemenší maličkostí!

 
A naše díky patří v neposlední řadě i všem divákům. Doufáme, že se Vám soutěžní večery líbily, že jste spolu s námi žasli nad neuvěřitelnými výkony soutěžících a že se už teď těšíte na příští ročník.

 

Velké díky všem!

 

 

Zde bychom rádi okomentovali a vyjasnili některé záležitosti, které se staly během Mistrovství:

 

Ačkoli náš tým leštiček dělal vše proto, aby jednotlivým soutěžícím vyhověl dle jejich přání a požadavků, objevila se stížnost na špatně nagripované nebo přegripované tyče. S ohledem na to bylo soutěžícím umožněno, aby si gripovaly tyče samy. Během druhé části Mistrovství jsme žádnou stížnost nezaznamenali.

 

Tímto bychom chtěli moc poděkovat děvčatům, která měla na starost leštění tyčí. Tato činnost je mnohem náročnější, než se zdá, vyžaduje velké úsilí a všechna děvčata leštila poctivě a s vypětím sil.

 

V pátek nám dělala starosti špatně ukotvená statická tyč, která se s některými soutěžícími posunula. Všem soutěžícím se velice omlouváme za tuto nepříjemnost, které byly vystaveny. Okamžitě po zjištění tohoto technického problému jsme povolali výrobce těchto tyčí, aby je zkontroloval a zajistil nápravu, takže druhý den již proběhlo vše bez potíží. Jsme rádi, že se nikomu nic nestalo a že se nám podařilo sjednat opravu. Pokud se příští ročník MČR bude konat na stejném místě, tyče budou řádně ukotveny a během soutěže budou pravidelně kontrolovány, aby se tato záležitost neopakovala.

 

Z důvodu časové tísně se nekonal úvodní nástup amatérů, což vedlo k dezinformaci mezi porotci a během začátku vystoupení Lenky Mrkvové nebyli dva z nich přítomni na svém místě. Slečně jsme se osobně několikrát v zákulisí omluvili a byla požádána, aby své vystoupení zopakovala ještě jednou. Lenka se k tomu postavila velice pozitivně, sestavu zopakovala a podle vyjádření poroty jí předvedla na stejné úrovni, jako to dokázala napoprvé, což považujeme za velký úspěch.

 

Tímto se Lence ještě jednou upřímně omlouváme za ztížené podmínky a moc děkujeme, že to nevzdala a byla ochotna vystoupit dvakrát.

 

Výsledky v kategorii amatérů byly poněkud neobvyklé, na druhém místě se umístily hned 3 soutěžící, které obdržely stejný počet bodů. Slečnám budou samozřejmě dodány medaile hned, jak to bude možné.

 

Finále profesionálů se ze zdravotních důvodů nezúčastnila Gabriela Odehnalová. Gabče přejeme mnoho sil a držíme palce, aby byla brzy v pořádku!

 

Oficiální fotografie ze semifinále i z finále se již zpracovávají a videa právě nahráváme na náš kanál. Děkujeme za strpení.

 

za CPASF

Olga Strom - předsedkyně

Tereza Seidlová - místopředsedkyně

Linda Vedralová - předsedkyně revizní komise