Novinky
Studio a lektorka roku 2017

Tato soutěž je určena pro pole dance studia a jejich lektorky. Cílem soutěže je získat zpětnou vazbu od kurzistek a dát jim možnost, aby mohly vyjádřit svůj názor na styl výuky konkrétní lektorky nebo celého studia.

 

Snahou CPASF je přispět ke zvyšování kvality výuky ve všech studiích v ČR. Potěšilo by nás, kdyby k tomu tato soutěž napomohla, a byla také motivací pro všechny, kteří pole dance vyučují.

 

Do formulářů prosím vyplňte jméno studia / lektorky, které / kt...

Pole Princess 2017

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio, z.s., které jako vůbec první studio v České republice začalo vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech. Jelikož jsme kolébkou výuky dětí v pole dance, rozhodli jsme se být i první v uspořádání celorepublikové dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci tak pokročilé děti...

Mistrovství ČR v pole sport 2017

Milí pole danceři a pole dancerky,

moc rádi bychom Vás informovali o tom, že již nyní tvrdě pracujeme na přípravě dalšího ročníku Mistrovství ČR v pole sport.

 

Aby pro Vás byl další ročník ještě větším zážitkem, připravili jsme nové webové stránky Mistrovství. Již teď na stránkách můžete najít stručný popis akce, přihlášku pro ročník 2017 a dokonce si už nyní můžete zakoupit vstupenky a zajistit tak skvělý dárek pro Vás a Vaše blízké. Každý přihlášený soutěžící se mů...

Autogramiáda s olympioniky z LOH 2016

Vážení,

hl. m. Praha Vás srdečně zve na autogramiádu olympioniků, kteří reprezentovali ČR na LOH Rio 2016.

Autogramiáda se uskuteční v úterý 13. září od 16 do 17 hodin na Staroměstském náměstí.

Účastnit se budou Lukáš Krpálek, Jaroslav Kulhavý, Barbora Špotáková a dalších 10 olympioniků.

Tohoto jedinečného setkání se může zúčastnit každý, přijďte a podpořte naše reprezentanty.

 

...
Poděkování MČR 2016

5. ročník Mistrovství České republiky v pole sport je úspěšně za námi a jménem celé CPASF bych touto cestou ráda ještě jednou poblahopřála všem soutěžícím k jejich výkonům a poděkovala všem těm, kdo se na přípravě Mistrovství České republiky v pole sport 2016 podílel.

 

Tento ročník byl ve znamení změn ať už v systému hodnocení či zavedením nových kategorií Masters a Parapole. Věříme, že pro mnohé z vás byl inspirací. Naší snahou v tomto ročníku bylo přiblížit pole spo...

Nejoblíbenější lektorka a studio

Cenu za nejlepší lektorku a studio si již tradičně odnesla Jana Kozlová a její celé Decadance! Posíláme ještě jednou obrovskou gratulaci.

 

Jana a celé Decadance již poněkolikáté prokázaly, že mají neskutečný tým a podporu. Letos jsme vyhlásili také 2. a 3. místa, kterým k prvnímu místu chyběl jen malý krůček! Už teď jsme zvědaví, zda i příští rok Jana a Decadance obhájí tituly nebo se někomu podaří jejich kralování zlomit.

 

Nejoblíbenější lektorka roku 2016:

 

1....

POLE DANCE Championship

Minulý víkend se v Praze odehrála velkolepá událost vysokého mezinárodního formátu POLE DANCE Championship.

 

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům a partnerům, bez kterých by se akce nemohla konat:


Hlavnímu městu Praha jako generálnímu sponzorovi za přidělený grant pro oblast podpory sportu a tělovýchovy v souladu s Celoměstskými programy podpory projektů v rámci titulu Evropské hlavní město sportu na rok 2016.


Zlatým sponzorům Pole&Me, Polestore, Gympole, Dragonfly...

Mistrovství ČR v pole sport

Vážení soutěžící a příznivci Mistrovství České republiky v pole sport,

 

rádi bychom za Czech pole & aerial sports federation (CPASF) zareagovali na aktuální dění.

 

Je nám to moc líto, ale pravděpodobně mnoho z vás si již všimlo nové soutěže pořádané ČESPAS. Byli bychom rádi, aby vás nezmátl takřka stejný název soutěže a termín konání. Proto bychom vás chtěli informovat o následujícím:

 

Webové stránky Mistrovství ČR v pole sport zůstávají stejné http://www.polesp...

Pole Princess 2016

Rádi bychom Vám představili novou soutěž Pole Princess 2016, které naše Czech pole & aerial sports federation (CPASF) přislíbila záštitu.

 

Pole Princess 2016 je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio Ostrava a Nový Jičín, která jako vůbec první studia v České republice začala vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech, a proto se tak studia rozhodla být i první v uspořádání děts...

Vstupenky na Mistrovství ČR

Vážení fanoušci pole dance,

 

moc rádi bychom Vám oznámili, že vstupenky na nejvyšší pole dance soutěž v ČR - Mistrovství České republiky v pole sport 2016, která se bude konat 7. května, 8. května a 25. června 2016 v divadle Hybernia, jsou již nyní v prodeji. A ještě lepší zprávou je, že do 29.12.2015 v prodeji budou také zvýhodněné balíčky se slevou až 500 Kč!

 

POZOR! Jedná se o speciální vánoční nabídku, počet míst je omezen.

Informace o vstupenkách můžete najít...

Pozvánka na akce Pole Heaven

Vážené dámy a vážení pánové,

srdečně Vás zveme na nadcházející akce a události, které Vás v blízké budoucnosti čekají ve studiu POLE HEAVEN.

Již tuto neděli 25.10.2015 v 15h startuje speciální kurz Pole Show, ve kterém Vás Terka Kuchařová, vítězka Pole Battle Freestyle a Míša Riedlová, vicemistryně ČR Pole Art 2015, provedou tvorbou vlastní choreografie od výběru hudby, vhodných prvků a jejich kombinací po pravidla, jak udělat nejlepší show, poradí s líčením a kostýmem. Se...

Shouhei hledá lektorky

Pole dance studio Shouhei hledá lektorky do pražského studia. Máte-li zkušenosti s POLE DANCE, OBRUČÍ a nebo ŠÁLAMI a chtěla byste se přidat do jejich týmu, napište na info@shouhei.cz.

 

Studio Shouhei se nachází v centru Prahy, na Arbesově náměstí.

 

FB: https://www.facebook.com/shouhei.cz


Web: http://shouhei.cz/hledame-posilu-do-naseho-teamu/

 

...
Český tým je nejlepší na celém světě!

Jsme zpět z Londýna a stále tomu skvělému výsledku nemůžeme uvěřit. Česká republika si celkem připisuje 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz z Mistrovství světa v pole sport!!!


Výkony všech soutěžících byly neskutečné! Jsme velmi pyšní na každou z nich a na celý tým, který je velmi silný a dokázal, že i taková malá země je plná talentů. Jak podle výkonů, tak podle počtu získaných medailí je český tým nejlepší na celém světě!


Jak už jistě víte, spolupráci s organizátorem této s...

Máme zlato!

Neuvěřitelné se stalo skutečností! To, co se před několika lety zdálo nemožné, je tu.

 

Máme zlato!!! Resp. zlata!

 

Naše reprezentace se účastnila 4 kategorii - 3 z nich naše soutěžící vyhrály (Růženka za kategorii Ženy, Elizaveta za kategorii Děti, Verča & Růženka) a ze čtvrté za kategorii Juniorek veze Jiřinka stříbro!!! Aby toho nebylo málo, Taňa & Terka za kategorii Dvojic vezou bronz! Krásné výkony předvedly také Romča, Sarah, Deniska a Bára. Na bednu to sice t...

CPASF moc děkuje!

Czech pole & aerial sports federation moc děkuje!


A já osobně děkuji všem těm, kdo se podílel na možná nejlepší akci, kterou jsme kdy mohli zorganizovat. Mistrovství České republiky v pole sport 2015. Letošní akce byla dvojnásobně velká než akce minulé, a stejně tak i náročná. Jsem ráda, že mám za sebou lidi, kteří ví, co to znamená organizovat takto velké věci a zvládli ten obrovský nátlak. Díky za to!

 

Mistrovství se opravdu povedlo a máme skvělé ohlasy jak ze st...

Dvě obhájené zlaté medaile

65 dech beroucích vystoupení mohli shlédnout diváci v Divadle Hybernia v neděli 24. května v rámci 4. ročníku Mistrovství České republiky v pole sport 2015. O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodovala 13 členná porota. Ti nejlepší si zajistili postup na Mistrovství světa.


Soutěž odstartovala kategorie dětí, kde své neuvěřitelné choreografie předvedlo devět soutěžících ve věku do 14 let. Kategorii suverénně ovládla 11 letá Elizaveta Shevtsova. Obhájila tak prvens...

Mistrovství 2015 v PŘÍMÉM PŘENOSU!

Již za pár dnů nás čeká velkolepá akce – Mistroství České republiky v pole sport 2015! Divadlo Hybernia, které hostí tuto jedinečnou událost, je téměř vyprodáno. Na večerní část již není možné zakoupit vstupenky, ale nezoufejte. Ti z Vás, kteří nebudete moci být na místě, abyste podpořili své favority a favoritky, máte možnost sledovat přímý přenos večerní časti programu díky TN.cz. Sledujte stránky TN.cz dne 24. 5. od 19:00 a nenechte si tak ujít dechberoucí souboj česk...

Battle of the pole 2015 má vítěze!

Vážené soutěžící a fanoušci Battle of the pole 2015,


kompletní výsledky finálové soutěže jsou k dispozici na oficiálních stránkách soutěže a také na našem webu.
Ještě jednou gratulujeme vítězům a děkujeme všem účinkujícím!

 

Výsledky semifinále

 

Výsledky finále

 

Foto

 

Video

...
Pravidla Mistrovství ČR v pole sport 2015

Pravidla Mistrovství ČR v pole sport 2015 jsou zveřejněna!


Stáhnout je můžete v sekci Dokumenty

 

Vzhledem k velkému počtu otázek ohledně přihlašovacího videa na Mistrovství ČR v pole sport 2015 zveřejnujeme pravidla a zkusíme urychlit proces překladu Kodexu bodů do českého jazyka. Přihláška na Mistrovství bude k dispozici v lednu 2015. Po zaslaní přihlášky a registračního poplatku Vám bude zaslán Kodex bodů s povinnými prvky v angličtině, abyste mohli začít přípravu ...

Battle of the pole v Praze!

Jedna soutěž je za námi a další prestižní mezinárodní událost se již blíží, nezapomeňte se včas přihlásit, ať vám neunikne příležitost změřit své síly na mezinárodním poli!

 

Battle of the pole tentokrát v Praze - klub Roxy!!!

 

Příhláška

 

Facebook

 

...
Celkové výsledky finále POLE EMOTIONS

Máme pro Vás kompletní výsledky Pole emotions!


Ultimate Champion 2014 - Pavel Kolář, Lenka Hůlková
2. místo - Anna Nikulina
3. místo - Anastasia Akentyeva


Děkujeme soutěžícím i divákům, byli jste naprosto skvělí!

 

 

 

 

...
POLE EMOTIONS IDOL

Míváte jiný názor než porota? Nyní jste porota vy! Zvolte svůj Pole emotions idol!

 

Díky této soutěži máte šanci své favoritce (favoritovi) zajistit postup do finále. Ten soutěžící, který nepostoupí, ale bude mít pod svojí fotkou nejvíce lajků a komentářů si také bude moci zatančit ve finále, na krásné hlavní stagi DLE.

 

Hlasujte, sdílejte, dejte nám vědět, kdo je váš pole emotions idol a pošlete svou favoritku (favorita) do finále!

 

Album, kde najdete fotografi...

Ukažte své Pole Emotions!

Rádi bychom s vámi sdíleli hned 2 novinky. Dlouho jsme pro vás připravovali překvapení a konečně je to tady!

 

Jak jste již asi pochopili rozhodli jsme se zrušit soutěž Pole Art, která byla určená jen pro Českou republiku, ale aby vám to nebylo líto, místo ní budeme mít hned dvě úžasné mezinárodní soutěže. A teď asi chcete vědět které to budou!

 

8.11.2014 vám v Brně na veletrhu Dance Life Expo představíme úplně novou mezinárodni soutěž nazvanou Pole Emotions, která ...