Pole Emotions

Víme, že tanečnice a tanečníci pole dance rádi soutěží a nas baví to sledovat! Proto je v pole světě nová vzrušující mezinárodní soutěž - POLE EMOTIONS!

 

Koncept soutěže je navržen tak, aby vám umožnil odhalit co nejvíce z Vaší umělecké stránky, jak je jen možné. Vše je dovoleno (tedy, skoro vše) - viz pravidla. Takže se nemusíte držet zpátky, popusťte uzdu své fantazii a ukažte nám své pravé já! Navíc je tu jeden opravdu dobrý důvod proč to udělat a tím je:

 

FINANČNÍ ODMĚNA 1000 EURO


POLE EMOTIONS je mimořádnou pole show o emocích, sebevyjadření, originalitě a kreativitě. Soutěžící si mohou vybrat svůj vlastní styl, který zahrnuje tanec všeho druhu, humor, komedii, parodii, milostný příběh, drama, pantomimu, atd. - stačí použít svou fantazii!

 

Soutěž bude mít pouze jednu kategorii - nejlepší show, která zahrnuje: sólisty (muži, ženy), dvojice (stejného pohlaví nebo smíšené) nebo skupiny (stejného pohlaví nebo smíšené) a je otevřená všem soutěžícím všech národností. Body budou udělovány za prezentaci na pódiu, emoce a umělecký výraz, originalitu, kreativní použití kostýmu, doplňky, potřeby, rekvizity, jevištní dekorace, hudbu, zvuky a za vše ostatní co soutěžící uznají za vhodné zahrnout do svých výkonů.

 

Soutěž je rozdělena do dvou kol - 1. kvalifikační video a 2. slavnostní finále. 20 soutěžících s nejvíce originálním a kreativním vystoupením budou vybráni porotci na základě hodnocení jimi přihlášeného videa. Wild card obdrží soutěžící, který vyhraje SMS hlasování.

 

Pro více informací o pravidlech navštivte sekci pravidla. Soutěž bude zábavná pro soutežící a stejně tak se stane nezapomenutelným zážitkem pro diváky - nenechte si to ujít! Ujistěte se, že si vyzvednete vstupenky včas. Vstupenky je možné zakoupit od DLE, jejichž nákup vám poskytne přístup k celé úžasné akci plné zajímavých výstav a představení, workshopům s profesionálními tanečníky, nákupům a mnohým dalším zážitkům.

 

POLE EMOTIONS je také úžasná možnost zviditelnit Váš produkt nebo firmu. Akce plná tanečních nadšenců je ideální příležitostí k zasažení Vaší cílové skupiny. Přečtěte si, prosím, naše sponzorské sekce pro podrobné informace a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, pokud máte jakékoliv další dotazy.