Český tým je nejlepší na celém světě!

Jsme zpět z Londýna a stále tomu skvělému výsledku nemůžeme uvěřit. Česká republika si celkem připisuje 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz z Mistrovství světa v pole sport!!!


Výkony všech soutěžících byly neskutečné! Jsme velmi pyšní na každou z nich a na celý tým, který je velmi silný a dokázal, že i taková malá země je plná talentů. Jak podle výkonů, tak podle počtu získaných medailí je český tým nejlepší na celém světě!


Jak už jistě víte, spolupráci s organizátorem této soutěže jsme se před nějakou dobou rozhodli ukončit, termíny dalšího Mistrovství jsou známy a brzy budou zveřejněny. Lepší ukončení spolupráce bychom si snad ani nemohli přát. Velice děkujeme všem zúčastněným!


V první řadě našim hvězdným soutěžícím, které se rozhodly změřit své síly na světové úrovni: Elizaveta Shevtsova, Deniska Dvořáková, Bára Růžičková, Jiřinka Trnková, Sarah Wagnerová, Verča Řehořová, Růženka Kunstýřová, Táňa Vovsová, Tereza Zámostná a Romana Zahálková. Byla to obrovská čest Vám fandit!


Neskutečnou podporu všechny měli od svých blízkých, trenérů a fanoušků, kteří malém ztratili hlasy jak v hale, tak i u svých počítačů. A to nejen z Česka! Růženčino vystoupení, doprovázené po téměř celou dobu trvání potleskem, mnoho z nás dojetím rozplakalo a to včetně týmu našeho skvělého sponzora Dragonfly :)


Dragonfly děkujeme za krásné teplákovky a neustálou podporu! Moc si toho vážíme!


Také bychom chtěli poděkovat všem soutěžícím Mistrovství České republiky v pole sport za Vaše nadšení, za těžkou dřinu, za to jak jste se dokázali za krátký čas vyšplhat na světovou úroveň. Před čtyřmi lety se nám o medailích ani nezdálo, velkým vítězstvím pak bylo loňské probojování se do finále a teď máme 5 (!!!) medailí.

 

DĚKUJEME!