Pole Emotions 2014

První ročník mimořádné pole show POLE EMOTIONS 2014 je za námi!

 

V roce 2014 se v Brně 8. 11. konala nová vzrušující soutěž POLE EMOTIONS, která zde zároveň byla součástí mnohem větší události - Dance Life Expo. Dance Life Expo je největší festival tance, který se koná každý rok v České republice, událost, kde by žádný taneční nadšenec z Evropy neměl chybět.

 

POLE EMOTIONS je o emocích, sebevyjádření, originalitě a kreativitě. Soutěžící si mohou vybrat svůj vlastní styl, který zahrnuje tanec všeho druhu, humor, komedii, parodii, milostný příběh, drama, pantomimu, atd. - stačí použít svou fantazii!

 

POLE EMOTIONS 2014 měla pouze jednu kategorii - nejlepší show, která zahrnuje: sólisty (muže, ženy), dvojice (stejného pohlaví nebo smíšené) nebo skupiny (stejného pohlaví nebo smíšené) a je otevřená všem soutěžícím všech národností. Body byly udělovány za prezentaci na pódiu, emoce a umělecký dojem, originalitu, kreativní použití kostýmu, doplňky, potřeby, rekvizity, jevištní dekorace, hudbu, zvuky a za vše ostatní co soutěžící uznají za vhodné zahrnout do svých výkonů.

 

Soutěž byla rozdělena do dvou kol - 1. kolo probíhalo formou kvalifikačního videa a 2. kolo již jako samotné slavnostní finále. 20 soutěžících s nejvíce originálním a kreativním vystoupením bylo vybráno porotou na základě hodnocení jimi přihlášeného videa. Wild card obdržela dvojice, která vyhrála hlasování - Hana Plachetková a Stanislava Peratová.

 

 

Výsledky finále POLE EMOTIONS 2014

 

Výsledky semifinále POLE EMOTIONS 2014

 

Poděkovaní