Ukažte své Pole Emotions!

Rádi bychom s vámi sdíleli hned 2 novinky. Dlouho jsme pro vás připravovali překvapení a konečně je to tady!

 

Jak jste již asi pochopili rozhodli jsme se zrušit soutěž Pole Art, která byla určená jen pro Českou republiku, ale aby vám to nebylo líto, místo ní budeme mít hned dvě úžasné mezinárodní soutěže. A teď asi chcete vědět které to budou!

 

8.11.2014 vám v Brně na veletrhu Dance Life Expo představíme úplně novou mezinárodni soutěž nazvanou Pole Emotions, která bude plná skutečných emocí! Formát soutěže je navržen tak, aby vám dovolil opravdu rozvinout vaši fantazii. Všechno je dovoleno! Tedy téměř všechno. A krom toho na vítěze čeká (mimo věčné slávy a dalších atraktivních dárečků) velkorysá finanční odměna! Podívejte se na www.polemotions.com a zjistěte více. Ukažte své Pole Emotions!

 

28.2.2015 v Praze v klubu Roxy proběhne slavná soutěž - Battle of the Pole! Nevěříte? Více informací najdete na www.battleofthepole.com. Poprvé se soutěž přesouvá do jiné země a co je ještě lepší – poprvé bude také dostupná nejen zemím severní Evropy, ale stane se z ní ohromná celoevropská soutěž! Děkujeme Petře Larsson za projevenou důvěru a budeme se na vás těšit! Přijďte porovnat své síly na mezinárodní bojiště a staňte se součástí Battle of the Pole!