Pole Princess

Rádi bychom Vám představili novou soutěž Pole Princess, které naše Czech pole & aerial sports federation (CPASF) přislíbila záštitu.

 

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio Ostrava a Nový Jičín, která jako vůbec první studia v České republice začala vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech, a proto se tak studia rozhodla být i první v uspořádání dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilé děti. Navíc budou děti rozčleněny i věkově tak, aby soutěžily v adekvátní kategorii svému věku.

 

Soutěž se bude konat 25. března 2017 v Novém Jičíně. V porotě soutěže zasednou špičky českého pole dance Olga Marešová (předsedkyně CPASF), Tereza Seidlová, Anna Špalková, Anastasia Akentyeva, Blanka Šťastníková a Daniela Šlapáková.

 

Na všechna tři vítězná místa v každé z kategorií opět čekají kouzelné, ručně vyráběné, korunky. Vítězky každé kategorie se budou moci pyšnit titulem Pole Princess 2017. Každá finalistka obdrží krásné dárečky a soutěžící na prvních třech místech navíc i další dárky včetně tréninkového oblečení na pole dance a dalších doplňků.


DOKUMENTY A DULEŽITÉ INFORMACE

 

Pravidla Pole Princess 2017 (pdf)


Souhlas zákonných zástupců s účastí nezletilého na Pole Princess 2017 (docx)


Přihlášky můžete zasílat na mailovou adresu info@poledancestudio.cz


 

KONTAKTY


Dance studio Circus! Ostrava a Nový Jičín

 

Bc. Eva Pernická +420 776 110 555

 

Mgr. Eva Glogarová +420 732 269 453

 

email: info@poledancestudio.cz

 

 

ADRESA

 

Velký sál DDM FOKUS (Středisko dětí a mládeže)

K Nemocnici 1082/23, 741 01 Nový JičínFACEBOOK Pole Princess