Pole Princess 2016

Rádi bychom Vám představili novou soutěž Pole Princess 2016, které naše Czech pole & aerial sports federation (CPASF) přislíbila záštitu.

 

Pole Princess 2016 je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio Ostrava a Nový Jičín, která jako vůbec první studia v České republice začala vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech, a proto se tak studia rozhodla být i první v uspořádání dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilé děti. Navíc budou děti rozčleněny i věkově tak, aby soutěžily v adekvátní kategorii svému věku.

 

Soutěž se bude konat 10. 4. 2016 v Novém Jičíně. V porotě soutěže zasednou špičky českého pole dance Kateřina Gurecká, Lenka Huňková, Michaela Koudelková, Olga Marešová, Romana Zahálková a Zuzana Kňavová.

 

Na všechna 3 vítězná místa v každé z kategorií čekají kouzelné korunky a navíc se vítězky každé kategorie budou moci pyšnit titulem Pole Princess 2016.

 

Těšíme se na Vás!