Pole Princess 2017

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio, z.s., které jako vůbec první studio v České republice začalo vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech. Jelikož jsme kolébkou výuky dětí v pole dance, rozhodli jsme se být i první v uspořádání celorepublikové dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci tak pokročilé děti. Navíc jsme se rozhodli děti i věkově rozčlenit tak, aby soutěžily v, ke svému věku, adekvátní kategorii. Letos přidáme i kategorii doubles.

 

Soutěž se bude konat 25. března 2017, nad soutěží nám opět přislíbila záštitu Czech pole & aerial sports federation (CPASF).

 

V porotě soutěže zasednou špičky českého pole dance Olga Marešová (předsedkyně CPASF), Tereza Seidlová, Anna Špalková, Anastasia Akentyeva, Blanka Šťastníková a Daniela Šlapáková.

 

V minulém ročníku se do finále soutěže probojovalo 44 dětí z celé republiky – z Plzně, Prahy, Pardubic, Brna, Opavy, Ostravy, Nového Jičína. Letos počítáme, vzhledem k velmi kladným reakcím na minulý ročník, v základním kole s více jak dvojnásobnou účastí.

 

Na všechna tři vítězná místa v každé z kategorií opět čekají kouzelné, ručně vyráběné, korunky. Vítězky každé kategorie se budou moci pyšnit titulem Pole Princess 2017. Každá finalistka obdrží krásné dárečky a soutěžící na prvních třech místech navíc i další dárky včetně tréninkového oblečení na pole dance a dalších doplňků. Všechna soutěžní videa budou umístěna na youtube, samozřejmostí jsou také krásné fotky ze soutěže a slovní hodnocení pro všechny finalistky, takže se všechna děvčátka mohou podívat, kde udělala chybu a v čem se zlepšit do budoucna.

 

Soutěž jsme loni propagovaly v Dobrém ránu na České televizi a na rádiu Helax. Letos budeme soutěž propagovat 24.3.2017 v pořadu ČT Sama Doma, jednáme o mediální spolupráci s rádiem Helax.

 

Minulý ročník se obrovsky povedl, obdrželi jsme spoustu pozitivních ohlasů jak od samotných soutěžících a jejich rodin, tak od široké veřejnosti. Výukou dětí a soutěží samotnou se nám podařilo prolomit společenské tabu. Chceme děti motivovat ke sportu obecně a k pole dance a dalším akrobaticko-tanečním disciplínám obzvlášť.

 

Doufáme, že se další ročník soutěže podaří a že dodržíme svůj cíl – Pole Princess - nejvyhlášenější pole dance soutěž pro děti v České republice.


DOKUMENTY A DULEŽITÉ INFORMACE


Facebook


Youtube

 

Bc. Eva Pernická, Mgr. Eva Glogarová

Circus! Dance Studio, z.s.