Pole Princess 2018

Soutěžní sezóna 2018 začíná!

 

Rádi bychom vás nyní pozvali na další ročník Pole Princess, který je věnován těm nejmladším – „princeznám“. Organizátorem unikátní soutěže zaměřené na děti ve věku 6-17 let je opět Circus! Dance Studio. Deadline pro podání přihlášek je 15. prosince 2017. Nenechte nic na poslední chvíli! Více informací najdete na stránce Pole Princess Czech Republic.

 

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio, z.s., které jako vůbec první studio v České republice začalo vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech. Jelikož jsou kolébkou výuky dětí v pole dance, rozhodli se být i první v uspořádání celorepublikové dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci tak pokročilé děti. Navíc jsme se rozhodli děti i věkově rozčlenit tak, aby soutěžily v, ke svému věku, adekvátní kategorii. Letos přidáme i kategorii doubles.

 

Na všechna tři vítězná místa v každé z kategorií opět čekají kouzelné, ručně vyráběné, korunky. Vítězky každé kategorie se budou moci pyšnit titulem Pole Princess 2018. Každá finalistka obdrží krásné dárečky a soutěžící na prvních třech místech navíc i další dárky včetně tréninkového oblečení na pole dance a dalších doplňků. Všechna soutěžní videa budou umístěna na youtube, samozřejmostí jsou také krásné fotky ze soutěže a slovní hodnocení pro všechny finalistky, takže se všechna děvčátka mohou podívat, kde udělala chybu a v čem se zlepšit do budoucna.

 

Minulé ročníky se obrovsky povedly, obdrželi jsme spoustu pozitivních ohlasů jak od samotných soutěžících a jejich rodin, tak od široké veřejnosti. Výukou dětí a soutěží samotnou se nám podařilo prolomit společenské tabu. Chceme děti motivovat ke sportu obecně a k pole dance a dalším akrobaticko-tanečním disciplínám obzvlášť.

 

Doufáme, že se další ročník soutěže podaří a že dodržíme svůj cíl – Pole Princess - nejvyhlášenější pole dance soutěž pro děti v České republice.

 

DOKUMENTY A DULEŽITÉ INFORMACE


Facebook


Youtube

 

Bc. Eva Pernická, Mgr. Eva Glogarová

Circus! Dance Studio, z.s.