Průběh příprav MČR 2014

Vážení soutěžící Mistrovství ČR v pole sport 2014,

 

rádi bychom vás seznámili s průběhem příprav. V roce 2013 jsme se stali členem IPSF a proto kompletně přebíráme jejich pravidla. Zveřejnění nových pravidel a seznamu povinných prvků MČR proběhne na začátku února. Omlouváme se za případné posunutí termínu, čekáme na finalizaci potřebných dokumentů ze strany IPSF.

 

Jak už víte, v roce 2014 se bude konat nejen kategorie žen, ale nově i mužů, dvojic a dětí. Každý porotce bude mít na starosti pouze specifickou oblast a hodnocení tak bude přesnější. To vše ale za cenu striktnějších pravidel. Pro soutěžící s vysokými ambicemi to má jen samé klady. Soutěž Amatérů bude velmi dobrou přípravou pro příští ročníky Mistroství ČR a samotné Mistrovství ČR pomůže těm nejúspěšnějším lépe pochopit a proniknout do hodnocení Mistrovství světa, které i letos proběhne v Londýně. Letos také připravujeme pro zájemce konzultační hodiny, kde vám vše ochotně a rádi vysvětlíme. Předsedkyně CPASF Olga Marešová (Strom) je zároveň členkou výkonného výboru a certifikovanou porotkyní IPSF, podílela se na vytváření pravidlel pro Mistroství světa 2014, bude vám tedy zprostředkována opravdu profesionální výpomoc.

 

Termín MČR byl již vyhlášen. Proběhne 13. a 14. června v Divadle Palace. Tyče budou pevně ukotvené, ale podstoupí ještě jednu úpravu. Pro dvojice, na rozdíl od ostatních kategorií, bude možnost nastavení jak jedné spinové a jedné statické tyče, tak i možnost dvou statických nebo spinových tyčí. Soutěžící proto budou mít více možností jak pojmout své vystoupení. Jakékoliv vaše otázky, návrhy a nápady na zlepšení rádi zodpovíme. Neváhejte nás kontaktovat na info@cpasf.cz.

 

Těšíme se na vás,

tým CPASF