Školy
Moschna dance center

Tel: +420 737 186 438

E-mail:

Web: http://www.dancenter.cz/

Taneční studio Moschna dance center, které sídlí přímo v centru Prahy je specializováno na výuku pole dance, gogo dance a aerial hoop. Je určeno všem tanečnicím, jak začínajícím tak pokročilým. Naším hlavním cílem není ze všech udělat profesionální tanečnice, ale ukázat, že pohyb by měl být součástí života každé ženy.

 

V našem studiu nabízíme klasické hodiny pole dance, sexy pole dance, burlesque, fitness pole dance, závěsnou akrobacii na kruzích, šálách a gogo d...

Pole dance Sindy

Tel: + 420 77777 9217

E-mail:

Web: http://www.poledancesindy.cz/

Pole dance - pole fitness , neboli akrobacie na tyči je druh sportu, kde se snoubí gymnastika s posilováním zaměřeným na všechny svalové partie a tím pádem dochází ke zpevnění a vytvarování celé postavy.

 

O tomto sportu je známé to, že ten, kdo má tu čest se sním setkat, spustí se tzv. "hormon štěstí", a tak si Pole dance, či pole fitness zamiluje na celý život.

 

V ČR, ale i v zahraničí je možné v Pole dance soutěžit, jak na různých Battlech, tak i každoročně ...

Allure

Tel: +420 773 63 80 93

E-mail:

Web: www.pole-studio.cz

Ve studiu Allure zkušení trenéři neustále zlepšují své znalosti a ke každému přistupují individuálně - to vše za rozumné ceny. Není potřeba žádných předchozích zkušeností, vzdělávací systém studia je navržen tak, aby se všichni učili od základů a postupně zvyšovali náročnost praktikovaného cvičení.

Studio se nachází na adrese Krásova 17, Žižkov, Praha 3 (pouze 1 tramvajová zastávka od Hlavního nádraží). Ve studiu vyučují na šesti tyčích o průměru 45 mm. V sálu jsou...

Tancelář

Tel: +420 736 728 065, +420 605 259 143

E-mail:

Web: http://tancelar.cz/

Tancelář je olomoucké taneční studio manželů Páťalových založeno v roce 2014. Nabídka kurzů je opravdu široká, vyučuje se zde pole dance, klasický balet, contemporary, jazz, dancehall, afro, twerk, waacking, MTV dance, trénink flexibility, kruhový trénink a na své si zde přijdou jak dospělí, tak i děti.

 

Tancelářskou specialitou je propojování pole dance s jinými tanečními disciplínami ve speciálně zaměřených lekcích Pole Ballet a ContemPole. Velmi hrdí jsou také...

Pole dance Vyšehrad

Tel: +420 736 757 800

E-mail:

Web: http://www.poledancevysehrad.cz/

Pole dance Vyšehrad je spíše rodinné studio preferující domácí atmosféru. Náš stálý tým lektorek je tu pro lidi, kteří hledají místo, kde se budou cítit dobře bez ohledu na jejich současnou fyzickou kondici.

 

Pole Dance je sport.         Pole Dance je fitness.        Pole Dance je tanec.

...
Irbis Acrobatics

Tel: +420 606 031 839

E-mail:

Web: http://www.irbisacrobatics.cz

Studio IRBIS ACROBATICS je první pole dance studio v Táboře, otevřené od května 2015. Studio je umístěno přímo v centru u náměstí, v historické budově, kde kdysi bývaly koňské stáje, přičemž historie této budovy sahá až do 14 století.


Ve studiu máme 8 tyčí - 6 nerezových od Profipole, jednu mosaznou a jednu barevnou od Gympole. Ty jsou naprostou špičkou co se týká materiálu i kvality zpracování. Barevná tyč je potažená materiálem který neklouže a je perfektní pro ú...