Sponzoři

Staňte se sponzorem!

 

Vážené dámy, vážení pánové,

děkujeme Vám za zvážení možnosti stát se sponzory v pořadí již sedmého Mistrovství České republiky v pole sport. Připravili jsme pro Vás krátký popis této unikátní akce spolu s nabídkou námi poskytnutých služeb za Vaši ochotu podpořit tuto soutěž.

 

Sedmé Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 24. března a 26.-27. května 2018. Soutěžit se bude i tento rok v kategorii Ženy, Muži, Dvojice, Masters, Děti a Junioři, přičemž kategorie Ženy bude rozdělena do dalších tří podkategorií – amatéři, profesionálové a elita. Nebude chybět ani unikátní kategorie Parapole určená soutěžícím s tělesným postižením.

 

Kromě celkového umístění mohou soutěžící získat i Cenu sponzora a to přímo od Vás. Tato cena bude nezávislá na porotě a o jejím výherci bude rozhodovat zástupce sponzorské společnosti. Záleží proto pouze na Vás, zda budete chtít tuto cenu vyhlašovat.

 

Jelikož si vážíme všech, kteří projeví chuť stát se sponzorem této unikátní sportovní disciplíny, která neustále nabírá na oblíbenosti, připravili jsme pro naše sponzory VIP vstup a nabízíme následující výhody, jež se budou odvíjet v závislosti na Vaší participaci:

  • Propagace Vaší společnosti jako generálního sponzora Mistrovství v České republice nejen na akci samotné, ale i na doplňkových soutěžích a vystoupeních či dalších kampaních
  • Propagace loga Vaší společnosti na kostýmech a reklamních či informačních materiálech CPASF
  • Logo Vaší firmy bude též umístěno na webové stránce CPASF
  • Rozsáhlá mediální prezentace na internetu a sociálních sítích
  • Rozšiřování povědomí o zdravém životním stylu a novém, ve světě uznávaném a netradičním sportu, spolu s image Vaší firmy
  • Možnost vystavení a prodeje Vašich výrobků přímo na Mistrovství
  • A mnoho dalšího

Budeme rádi za Vaši podporu!

 

Pokud máte zájem podílet se přímo na organizaci Mistrovství České republiky v pole sport, kontaktuje prosím předsedkyni CPASF Olgu Marešovou.

 

Bude nám ctí s Vámi spolupracovat.