Studio a lektorka roku 2017

Tato soutěž je určena pro pole dance studia a jejich lektorky. Cílem soutěže je získat zpětnou vazbu od kurzistek a dát jim možnost, aby mohly vyjádřit svůj názor na styl výuky konkrétní lektorky nebo celého studia.

 

Snahou CPASF je přispět ke zvyšování kvality výuky ve všech studiích v ČR. Potěšilo by nás, kdyby k tomu tato soutěž napomohla, a byla také motivací pro všechny, kteří pole dance vyučují.

 

Do formulářů prosím vyplňte jméno studia / lektorky, které / která je pro Vás ta nejlepší, své jméno a e-mail. Tyto informace jsou samozřejmě důvěrné a nebudou nikde zveřejněny. Poté stačí vyplněný formulář kliknutím tlačítka odeslat. Nominace na ocenění končí 1.6.2017. Vyhlášení nejlepší lektorky a nejlepšího studia roku 2017 proběhne během finálového večera Mistrovství České republiky v pole sport 2017.

 

Můžete vyplnit oba formuláře, nebo zadat pouze lektorku či studio roku a formulář odeslat. Všechny sekce daného formuláře jsou povinné. Jedna osoba může hlasovat pouze jednou! Systém je kontrolován, nepřidělávejte si prosím zbytečnou práci ve snaze jej obejít.

 

HLASOVÁNÍ