Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 do 17 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio, z.s., které jako vůbec první studio v České republice začalo vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech. Jelikož jsme kolébkou výuky dětí v pole dance, rozhodli jsme se být i první v uspořádání celorepublikové dětské soutěže v tomto krásném sportu.

 

Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci tak pokročilé...

Tato soutěž je určena pro pole dance studia a jejich lektorky. Cílem soutěže je získat zpětnou vazbu od kurzistek a dát jim možnost, aby mohly vyjádřit svůj názor na styl výuky konkrétní lektorky nebo celého studia.

 

Snahou CPASF je přispět ke zvyšování kvality výuky ve všech studiích v ČR. Potěšilo by nás, kdyby k tomu tato soutěž napomohla, a byla také motivací pro všechny, kteří pole dance vyučují.

 

Do formulářů prosím vyplňte jméno studia / lektorky, které...

Milí pole danceři a pole dancerky,

moc rádi bychom Vás informovali o tom, že již nyní tvrdě pracujeme na přípravě dalšího ročníku Mistrovství ČR v pole sport.

 

Aby pro Vás byl další ročník ještě větším zážitkem, připravili jsme nové webové stránky Mistrovství. Již teď na stránkách můžete najít stručný popis akce, přihlášku pro ročník 2017 a dokonce si už nyní můžete zakoupit vstupenky a zajistit tak skvělý dárek pro Vás a Vaše blízké. Každý přihlášený soutěžící ...