Mistrovství ČR v pole sport 2014

Vstupenky na Mistrovství ČR v pole sport 2014, které proběhne 13. a 14. června 2014, jsou již v prodeji! Přijďte se podívat a podpořit své favority!

Zvažujete účast jako soutěžící? Všechny potřebné informace najdete na webu v sekci Mistrovství ČR. Neváhejte nás ale kontaktovat pokud budete mít jakékoliv otázky nebo nejasnosti.

Vzhledem k velké účasti žen v minulých ročnících a rychle rostoucí úrovni pole dance v celé České republice, soutěž pro ženy bude tentokrát rozdělena na tři kategorie – Amatéři, Profesionálové a Elita. V roce 2014 budou také poprvé otevřeny i další kategorie. Soutěže se budou moci zúčastnit i muži, dvojice a junioři.

Letos navíc může soutěžící zcela jistě namotivovat i speciální finanční ocenění určené hlavní vítězce kategorie Elite, a to finanční hotovost ve výši 20 000 Kč, kterou poskytla jako sponzorský dar členská studia Firefly a Destiny.

Doufáme, že spolu s Vámi, stejně tak jako v minulém roce, obhájíme pozici profesionální sportovní soutěže, která bude moci hrdě konkurovat ostatním světovým soutěžím.

 

Promo video

 

Těšíme se na Vaši účast!