Výsledky semifinále 2016

Výsledky semifinále Mistrovství České republiky v pole sport 2016

Ženy amatéři (do finále postupuje 10 semifinalistek)

1 Tereza Teislerová 36.25  
2 Klára Urbanová 25.25  
3 Anna Křížová 25.00  
4 Nikol Jandeková 23.75  
5 Marie Břeňová 21.00  
6 Vita Grigová 20.00  
7 Alena Kajerová 19.50  
8 Marcela Šídlová 18.75 (vyšší počet bodů za techniku)
9 Helena Hyllova 18.75  
10 Kateřina Ševčíková 17.75  
11 Lucia Blahútová 17.50  
12 Jana Barabášová 16.00  
13 Anna Jedličková 15.00  
14 Dana Plháková 14.25  
15 Barbora Vařejková 13.50 (vyšší počet bodů za techniku)
16 Petra Tomanová 13.50  
17 Jana Krejčová 13.25 (vyšší počet bodů za techniku)
18 Kamila Karásková 13.25  
19 Kateřina Neoralová 11.25  
20 Pavlína Ottová 11.00  
21 Vitalia Hin 10.00  
22 Denisa Kočková 9.75  
23 Zlata Malinová 9.25  
24 Marie Bubeníková 9.00  
25 Veronika Lokajová 8.75  
26 Eva Chmelíková 8.25  
27 Danica Káňová 8.00 (vyšší počet bodů za techniku)
28 Ivana Cincibusová 8.00  
29 Jana Budská 7.50  
30 Kristýna Lopourová 7.00 (vyšší počet bodů za techniku)
31 Magdalena Indrová 7.00  
32 Lucia Furimská 6.75 (vyšší počet bodů za techniku)
33 Lucie Krauskopfová 6.75  
34 Sabina Pazderová 6.50 (stejný počet bodů za techniku, vyšší počet bodů za provedení)
35 Sára Bažíková 6.50  
36 Martina Daher 4.75  
37 Yevheniya Khramkova 4.25  
38 Hana Šormová 3.00  
39 Martina Libá 2.50  
40 Markéta Goubejová 0.75  
41 Nikola Gottfrídová -2.00  
42 Maria Kuzmina -2.50  
43 Jana Bělochová -2.75  
44 Adéla Goldmannová -15.25  
45 Anna Kovářová -32.00  

 

Muži (do finále postupuji všichni semifinalisti)

1 Pavel Kolář 38.75
2 Petr Homolka 22.50
3 Antonín Kočnar 9.50
4 Dennis Schneiderka 2.75

 

Dvojice (do finále postupuje 5 dvojic)

1 Iveta Rážová, David Kotlaba 35.75
2 Aneta Prokopcová, Pavlína Klepetková 34.75
3 Kateřina Švelchová, Aneta Šebková 23.75
4 Eva Semrádová, Barbora Havlíková 16.50
5 Ivana Cincibusová, Tereza Pešková 13.50
6 Dominika Martínková, Viktorie Dušánková 5.00
7 Nikol Vítečková, Alena Klapetková 2.75
8 Barbora Janatková, Linda Kulišová -2.25
9 Eliška Justová, Jana Kotasová -23.25

 

Děti (do finále postupuje 6 semifinalistek)

1 Vanesa Víšková 41.50  
2 Terezie Drábíková 26.50  
3 Dominika Kuráková 18.25  
4 Kateřina Kučerová 17.25  
5 Monika Kopřivová 16.50   (vyšší počet bodů za techniku)
6 Lucie Kozáková 16.50  
7 Lenka Kozáková 9.50  
8 Sofie Fošumová 7.50  
9 Veronika Schwarzová 4.50  

 

Junioři (do finále postupuje 5 semifinalistek)

1 Barbora Růžičková 40.50
2 Denisa Dvořáková 34.00
3 Klára Olivová 27.00
4 Aneta Čadová 21.75
5 Lucie Kvasničková 20.25
6 Jana Veselá 4.75
7 Charlota Kunáková 4.50
8 Veronika Páralová 4.25
9 Michaela Sovová -3.50
10 Jonáš Priškin -7.50
11 Eliška Mačiová -7.50
12 Marie Vycpálková -19.25

 

Masters (do finále postupuje 5 semifinalistek)

1 Eva Rajlichová 26.00
2 Daniela Kozáková 23.25
3 Daniela Choděrová 21.75
4 Lucie Garbieńová 20.00
5 Eva Rybárová 17.75
6 Ladislava Mašatová 17.25
7 Ivana Ferdinandová 16.50
8 Kateřina Čuhelová 13.25
9 Renata Kumanová 8.50
10 Jana Klímová 6.50
11 Vendula Sklenářová 1.50

 

Parapole

Výsledky se budou poskytovat soutěžícím.
Soňa Bunová
Daniela Pecinová

Ženy profesionálové (do finále postupuje 10 semifinalistek)

1 Jana Jagošová 40.75  
2 Tereza Kobrlová 30.00  
3 Tereza Kuchařová 29.00  
4 Barbora Szabová 28.00  
5 Tamara Šumberová 25.00  
6 Markéta Baudysová 24.75  
7 Anna-Alena Skřičková 24.00  
8 Kara (Klára Sedláčková) 23.25  
9 Petra Topinková 22.00  
10 Olga Kozlova 20.25  
11 Jana Bednářová 20.00  
12 Kateřina Hrubá 19.50  
13 Libuše Lejsalová 19.25 (vyšší počet bodů za techniku)
14 Marcela Dvořáková 19.25  
15 Tereza Pešková 19.00  
16 Anna Procházková 18.00  
17 Michaela Riedelová 16.75 (vyšší počet bodů za techniku)
18 Martina Sekaninová 16.75  
19 Ekaterina Neznakhina 13.75  
20 Barbora Kalendová 12.25 (vyšší počet bodů za techniku)
21 Andrea Savaryova 12.25  
22 Sandra Skřepská 6.25  
23 Yana Yakupova 4.50  
24 Zuzana Tóthová 4.25  (vyšší počet bodů za techniku)
25 Kristýna Šulavová 4.25  
26 Irena Novotná -1.75  
27 Karolína Zunková -2.25  
28 Magdalena Černá -6.50  

Ženy elite (do finále postupuje 9 semifinalistek)

1 Lenka Hůlková 51.75
2 Anastasia Stacey Akentyeva 51.25
3 Denisa Kudláčková 42.00
4 Jana Kozlová 41.25
5 Kamila Urbanová 35.75
6 Romana Zahálková 34.25
7 Martina Hirmerová 32.25
8 Iveta Rážová 29.25
9 Olga Yasinska 25.00
10 Tereza Seidlová 19.00
11 Arina Pushchina 10.25
12 Alexandra Kalousová 4.25

 


Automaticky postupující do finále Mistrovství České republiky v pole sport 2016:


Junioři. 13-17 let, smíšená kategorie

Elizaveta Shevtsova
Sarah Wagnerová

 

Ženy elite

Jiřina Trnková

 

Muži

David Kotlaba